Meedia

Tartu Hoiu-laenuühistu tutvustab oma ja oma liikmete tegevust ning populariseerib ühistegevust eelkõige Nõmme Raadio (Ühistusaade, Ühistukool), Ühistulehe, Ühistegevuse pooltunni telesaate (Tallinna TV) ja Ühistukonverentside ning Ühistu videokanali kaudu.


Soovitame Ühistu liikmetel kasutada oma tegevuse reklaamimiseks ka ühistulisi meediakanaleid:

1. Ühistuleht

2. Ühistu koduleht

3. Nõmme Raadio

4. Portaal kool.ee

Ühistu liikmete võimalused oma tegevuse tutvustamiseks kaasliikmetele ja avalikkusele:

Reklaamiklipp Nõmme Raadios neli korda ööpäevas kuumaksumusega 25 €. Minimaalne tellimusaeg pool aastat. Kokkuleppel Ühistu juhatusega saab tutvustada oma tegevust Ühistusaates. Hinna sees on bänner portaalis kool.ee ning reklaam Ühistulehes.

Reklaamiklipp kaheksa korda ööpäevas kuumaksumusega 50 €. Minimaalne tellimusaeg pool aastat. Kokkuleppel Ühistu juhatusega on saab tutvustada oma tegevust Ühistusaates. Hinna sees on bänner portaalis kool.ee ning reklaam ja pikem ülevaateartikkel Ühistulehes.

Reklaamiklipp Nõmme Raadio Lõunatunni vaheosas + kõik kordused + reaalajas internetis + esitlus raadio kodulehel - kuumakse 100€. Lisaboonusena reklaam ja pikem ülevaateartikkel Ühistulehes, kajastus Ühistusaates ning bänner portaalis kool.ee

Lisaks pakub Nõmme Raadio kaasliikmetele mainekujundusintervjuu, tootetutvustuse ja probleemsete küsimuste käsitlemise võimalust eetris vastavalt eraldi sõlmitavatele kokkulepetele. Täpsemalt info@nommeraadio.ee

Sisestage summa ja saage teada kui palju teenite intressi!
Intressimäär %

Teie teenite:
Kuus: 0
Aastas: 0

Võrdluseks: kommertspankade keskmine intressimäär:
Teie tulu kuus: 0 / aastas: 0

Ava hoiukonto
+372 740 7134