Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“
Uuendatud 04 september 2021

Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“

Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“ on sihtotstarbeline hoius Tartu HLÜ ühistuliste tootlike tegevuste arendamiseks ja käigus hoidmiseks, mille aastaintress on 3% ning millele omakorda suurema kui 3% tegevustulemi korral lisandub dividendimakse vastavalt tegevustulemi suurusele.

Ühistegevushoiuse „Ehitame Eestit!“ majandustegevust alustame metsandusest (kodumaise metsamaa kokkuost, metsa majandamine, halupuude tootmine), hiljem lisandub ka teisi valdkondi, millest hetkel on veel vara rääkida, kuid mille me kõik üheskoos ette võtame. 

Noorte Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“

Ühistegevushoiuse „Ehitame Eestit!“ all toimib ka Noorte Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“, aastaintressiga 3,5%, mille saavad avada kuni 25-aastased (kaasa arvatud) noored. Olgu see meie noortele esimene väike samm oma tulevase suure plaani elluviimiseks ja jõuliseks tagatiseks nende vanaduspäeviks.

Tutvu tingimustega: 

Ehitame Eestit, ikka üheskoos!

Liitumine ja hoiuse avamine

Ühistegevushoiuse saavad avada kõik Tartu HLÜ füüsilistest ning juriidilistest isikutest liikmed. Hoiuse avamiseks kontoris tuleb pöörduda meie esindusse Tartus (Jakobi tn 34), Tallinnas (Pärnu mnt 326 või
Jõe tn 2a), Narvas (Tallinna mnt 14) või Jõhvis (Keskväljak 6)

Täida avaldus ja astu Ühistu liikmeks!

Täida hoiuseavaldus elektrooniliselt!

  • Kõik interneti teel edastatud dokumendid peavad olema digitaalselt allkirjastatud ja saadetud aadressile info@tartuhly.ee

Interneti teel sõlmitavad lepingud:
Esmakordselt kasutades interneti teel THLÜ teenuseid palume tulla isikusamasuse tuvastamiseks THLÜ esindusse Tartus (Jakobi tn 34), Tallinnas (Pärnu mnt 326 või Jõe tn 2a), Narvas (Tallinna mnt 14) või Jõhvis (Keskväljak 6). Täpsem info esinduste lahtiolekuaegade kohta kontaktide alt.

  • Liikmeks astumise avaldusi on võimalik täita ka elektroonilisel vormil siin
  • Hoiuse avamise avaldust on võimalik täita ka elektroonilisel vormil siin

 

+372 740 7134