Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“
Uuendatud: 07 jaanuar 2021

Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“

Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“ on sihtotstarbeline hoius Tartu HLÜ ühistuliste tootlike tegevuste arendamiseks ja käigus hoidmiseks, mille aastaintress on 3% ning millele omakorda suurema kui 3% tegevustulemi korral lisandub dividendimakse vastavalt tegevustulemi suurusele.

Ühistegevushoiuse „Ehitame Eestit!“ majandustegevust alustame metsandusest (kodumaise metsamaa kokkuost, metsa majandamine, halupuude tootmine), hiljem lisandub ka teisi valdkondi, millest hetkel on veel vara rääkida, kuid mille me kõik üheskoos ette võtame. 

Noorte Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“

Ühistegevushoiuse „Ehitame Eestit!“ all toimib ka Noorte Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“, aastaintressiga 3,5%, mille saavad avada kuni 25-aastased (kaasa arvatud) noored. Olgu see meie noortele esimene väike samm oma tulevase suure plaani elluviimiseks ja jõuliseks tagatiseks nende vanaduspäeviks.

Tutvu tingimustega: 

Ehitame Eestit, ikka üheskoos!

Liitumine ja hoiuse avamine

Ühistegevushoiuse saavad avada kõik Tartu HLÜ füüsilistest ning juriidilistest isikutest liikmed. Hoiuse avamiseks tuleb pöörduda meie esindusse: Tartus (Jakobi 34), Tallinnas (Pärnu mnt 326 ning Rävala pst 5), Narvas (Tallinna mnt 14) või Jõhvis (Keskväljak 6).

Täida avaldus ja astu Ühistu liikmeks!

Avaldus "Ehitame Eestit" noortehoiuse avamiseks füüsilisele isikule (.doc)

Avaldus "Ehitame Eestit" hoiuse avamiseks füüsilisele isikule (.doc)

NB! Interneti teel sõlmitavad lepingud:
Kui soovite esmakordselt kasutada Tartu Hoiu-laenuühistu teenuseid interneti teel (online teenused) peate isikusamasuse tuvastamiseks tulema Tartu Hoiu-laenuühistu esindusse Tartus (Jakobi 34), Tallinnas (Pärnu mnt 326 ning Rävala pst 5), Narvas (Tallinna mnt 14) või Jõhvis (Keskväljak 6).

 

+372 740 7134