Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“
Uuendatud 11 oktoober 2023

Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“

Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“ on sihtotstarbeline hoius Tartu HLÜ ühistuliste tootlike tegevuste arendamiseks ja käigus hoidmiseks, mille aastaintress on 3% ning millele omakorda suurema kui 3% tegevustulemi korral lisandub dividendimakse vastavalt tegevustulemi suurusele.

Ühistegevushoiuse „Ehitame Eestit!“ majandustegevust alustame metsandusest (kodumaise metsamaa kokkuost, metsa majandamine, halupuude tootmine), hiljem lisandub ka teisi valdkondi, millest hetkel on veel vara rääkida, kuid mille me kõik üheskoos ette võtame. 


Noorte Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“

Ühistegevushoiuse „Ehitame Eestit!“ all toimib ka Noorte Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“, aastaintressiga 3,5%, mille saavad avada kuni 25-aastased (kaasa arvatud) noored.

Olgu see meie noortele esimene väike samm oma tulevase suure plaani elluviimiseks ja jõuliseks tagatiseks nende vanaduspäeviks.


Tutvu tingimustega: 

Ehitame Eestit, ikka üheskoos!

 

Hoiuse avamine

Ühistegevushoiuse saavad avada kõik Tartu HLÜ füüsilistest ning juriidilistest isikutest liikmed. Hoiuse avamiseks kontoris tuleb pöörduda meie esindusse. Vaata kontaktide alt.

Täida avaldus ja astu Ühistu liikmeks!

Täida hoiuseavaldus elektrooniliselt!

  • Kõik interneti teel edastatud dokumendid peavad olema digitaalselt allkirjastatud ja saadetud aadressile info@tartuhly.ee

Interneti teel sõlmitavad lepingud:
Esmakordselt kasutades interneti teel THLÜ teenuseid palume tulla isikusamasuse tuvastamiseks THLÜ esindusse. Täpsem info esinduste lahtiolekuaegade kohta kontaktide alt.

  • Liikmeks astumise avaldusi on võimalik täita ka elektroonilisel vormil siin
  • Hoiuse avamise avaldust on võimalik täita ka elektroonilisel vormil siin

 

Vaata, kuidas Ühistegevushoius toimib:

 

+372 740 7134