Hoiused
Uuendatud: 05 veebruar 2020

Hoiused on kindel viis oma raha hoida. Hoiuse avamise avaldust saab teha SIIN

Hoiustamise võimalused

Tähtajaline hoius

Võimalik teenida stabiilset intressitulu, mis üldjuhul makstakse välja üks kord aastas. Samas säilib liikmel võimalus raha ennetähtaegselt tagasi saada. Sellisel juhul tuleb arvestada võimalusega, et kaotatakse intressitulu. 

Kullahoius

Liige saab hoiustada kulda prooviga 999.9. Kullahoius on kindel viis oma raha hoida, kuna liikme sissemakstud hoius säilitatakse 100% ulatuses füüsilises kullas. Vastavalt kullahinna muutusele muutub ka Kullahoiuse väärtus väljendatuna eurodes.

Ühistegevushoius „Ehitame Eestit!“

Ühistuliste tootlike tegevuste arendamiseks ja käigus hoidmiseks mõeldud hoius liikmetele. Majandustegevust alustame metsandusest, hiljem lisandub ka teisi valdkondi.


NB! Hoiustajal on hoiustamisel võimalik taotleda:

  1. tavaintressi - makstakse kõigile hoiustavatele liikmetele, kes on paigutanud Ühistu osakapitali miinimumosa (eraisikul 35 eurot, juriidilisel isikul 50 eurot),
  2. boonusintressi - rakendatakse nendele hoiustele, mille summast on liige vähemalt 5% paigutanud Ühistu osakapitali.

Hoiuse avamine

Tartu Hoiu-laenuühistus hoiustamiseks tuleb olla ühistu liige. Kui Te ei ole veel liige, siis on võimalik liikmeks astuda. Vt. lähemalt.

Täida avaldus ja astu Ühistu liikmeks!

Täida hoiuseavaldus elektrooniliselt!

Kõik avaldused on võimalik esitada ka interneti teel ning vajalikud dokumendid leiate ka käesoleva lehekülje alt. Kõik interneti teel edastatud dokumendid peavad olema digitaalselt allkirjastatud ja saadetud aadressile info@tartuhly.ee

Hoiuste lisainfo

NB! Interneti teel sõlmitavad lepingud:
Kui soovite esmakordselt kasutada Tartu Hoiu-laenuühistu teenuseid interneti teel (online teenused) peate isikusamasuse tuvastamiseks tulema Tartu Hoiu-laenuühistu esindusse Tartus (Raekoja plats 20), Tallinnas (Pärnu mnt 326 ning Rävala pst 5), Narvas (Tallinna mnt 14) või Jõhvis (Keskväljak 6). 

Küsimuste korral pöörduge palun Tartu Hoiu-laenuühistu klienditeeninduse poole telefonil +372 740 7134 või kirjutage e-kiri aadressile info@tartuhly.ee

+372 740 7134