Ühistusaade ja Ühistegevuse pooltund jätkuvad!
Uuendatud 29 august 2013

Septembris algab jälle saadete uus hooaeg!

Uuel hooajal jätkuvad uue hooga Nõmme Raadios Ühistusaated ja Tallinna Televisioonis Ühistegevuse pooltunnid! Esimene Ühistegevuse pooltund on eetris esmaspäeval, 2. septembril, kell 21.00. Edaspidised saated on vaadatavad üle nädala esmaspäeviti samal kellaajal.

Sügishooaja avasaates on Ühistegevuse pooltund külas USA hoiu-laenuühistutel. Olgugi et Ameerikat peetakse vägagi kapitalistlikuks maaks, on seal hoiu-laenuühistud ning ühistegevus vägagi levinud. Selle kõnekaks tõestuseks on fakt, et ligi 90 miljonit inimest on USA-s mõne hoiu-laenuühistu liikmed. Saates tutvustatakse Ameerika hoiu-laenuühistute tegevust ning tähendust majandusele ja ühiskonnale. Samuti saab näha, kuivõrd erinevad Eesti hoiu-laenuühistud Ameerika omadest. Intervjueeritavateks on hoiu-laenuühistute tippjuhid.

Saatejuht on Erki Pisuke.

Hooaja esimene Ühistusaade on eetris esmaspäeval, 2. septembril, kl 14.00. Stuudios on Tartu Hoiu-laenuühistu juhatuse liikmed. Kogu hooaja vältel on järgmised Ühistusaated eetris igal esmaspäeval kl 14.00.

Kõik Ühistusaated ja Ühistegevuse pooltunnid on järelvaadatavad-kuulatavad ühistu kodulehel.

+372 740 7134