Uued ettevõtjad veksliringluses
Uuendatud 12 detsember 2012

Hea ühistu liige!

Veksliringlus on taaskord saanud uute liikmete näol täiendust, koondades juba ligi 30 kodumaist ettevõtjat erinevatest tegevusvaldkondadest. Vekslitega on võimalik tasuda näiteks toidukaupade, riiete, IT-teenuste ja tööstuskaupade eest, kuid samuti aktsepteerivad veksleid veel teisteski valdkondades tegutsevad ettevõtjad.

Ühistu liikmetel, kellel on tekkinud huvi veksliringluses osalemises, palume ühendust võtta ühistu juhatusega, mille järel saame alustada reaalset liikmetevahelist koostööd!

Viimati liitunud ettevõtjateks on:

  • OÜ Vebelex tegeleb erinevate trüki- ning printimisteenustega, mille alla kuuluvad näiteks lõuendile printimine ning siirde-, tattoo-, kleepsu- ja magnetpaberile trükk. Sama ettevõte tegeleb ka T-särkide jae- ja hulgimüügiga ning ajakirja Pilkaja väljaandmisega. Täpsemat infot saab kodulehelt www.pilkaja.ee või telefonil 5177861.
  • Uueks vekslipartneriks on veel Nordic Engineering OÜ, mille põhitegevusalaks on energiatõhusate majade projekteerimine ja ehitamine. Lisaks tegeleb ettevõte energiatõhusust tõstvate renoveerimistöödega. Lisainfo on leitav koduleheküljelt www.engineers.ee.
  • Hiljutisemaks veksliringlusega liitujaks on veel Tallinna Kaubamajas asuv OÜ Novitek, mis tegeleb graveerimistöödega ning kõikvõimalike ukse- ja rinnasiltide, märkide ning metallist pisidetailide valmistamisega. Pakutavate teenuste kirjeldus ning ettevõtte kontaktandmed on leitavad www.graveerimine.ee.

Ühistu juhatus soovitab liikmetel osta jõulukingitus vekslipartnerite käest või täpse kingiidee puudumisel kinkida veksleid. Ärgu olgu meie osavõtt ühistust juhuslik, vaid iga liige sidugu end oma mõtteis, tundeis ja tahtes ning töös pidevalt ühistu ja kaasliikmetega.

Ühenduses on jõud!

Lugupidamisega

Tartu Hoiu-laenuühistu juhatuse liikmed

Andro Roos

Märt Riiner

Erki Pisuke

+372 740 7134