Konkurss sooduslaenule avatud!
Uuendatud 05 november 2012

Hea Tartu Hoiu-laenuühistu kaasosanik!

Peagi, 1. detsembril 2012, möödub veksliringluse algusest üks aasta. Selle ajaga on umbes 30 meie kaasliiget saanud vekslipartneriteks ning on heameel näha kuust-kuusse suurenevat liikmetevahelist vekseldamist.

Tänu sellele saame astuda sammu edasi. Tartu Hoiu-laenuühistu juhatus kuulutab välja soodustingimustel investeerimislaenu andmise. Kuna vekslilaenu andmist rahastab Tartu Hoiu-laenuühistu Eesti vekslite müügist kogunenud eurodest, sõltub soodustingimustel väljastatavate laenude maht veksliringluse suurusest ja mahust.

Mida rohkem koguneb vekslipartnereid ja mida rohkem Tartu Hoiu-laenuühistu liikmed ostavad Eesti vekslite eest kaasliikmete kaupu ja teenuseid, seda suuremal hulgal on võimalik väljastada vekslilaenusid.

Madalaprotsendiline laen tähendab aga ettevõtja jaoks kulude vähenemist ning võimalust langetada müüdavate kaupade hindasid tarbijate jaoks ja/või tõsta töötajate töötasu. See tähendab võitu ühistu kõikidele liikmetele. 

Laenutingimused:

  • Lepingutasu: 0 €
  • Intressimäär: 3% aastas
  • Vekslilaenu saab võtta kuni 10 aastaks. Laenu tagastatakse igakuiste maksetena.

Vekslilaenust loe täpsemalt investeerimislaenu leheküljelt.

Eesti vekslite kasutamine suhetes oma kaasliikmetega annab Tartu Hoiu-laenuühistu liikmetele kindlustunde – koos oleme tugevad!

Vekseldamiseni!

Juhatuse liikmed Andro Roos, Erki Pisuke ja Märt Riine

+372 740 7134