Uued ettevõtjad veksliringluses
Uuendatud 03 juuli 2012

Tartu Hoiu-laenuühistu veksliringlus on hiljuti uute ettevõtete liitumise näol lisa saanud ning nüüdsest on võimalik vekslitega tasuda kaupade ja teenuste eest, mida vekslipartnerid varem ei pakkunud.

Eesti veksleid saab nüüdsest kasutada OÜ-s Estpresto (www.estpresto.ee), mis tegeleb Tartus autode ning kaubikute remontimisega. Remontimisele lisaks teostatakse Autode Hooldekodus värvimistöid ja diagnostikat. 

Vekslitega on võimalik tasuda veel Tartus ja Tallinnas asuvas Tehnohoolduses (www.tehnohooldus.ee), mis teostab elektritöid, küttesüsteemide hooldust, santehnilisi töid ning aitab paigaldada kodumasinaid. 

Veksliringlusega liitunute seas on lisaks remondi- ja hooldusteenuseid pakkuvatele ettevõtjatele ka turismi valdkonda kuuluv ettevõtja. Tartu giid Krista Pisuke (tartuguide.edicypages.com) korraldab ekskursioone nii Tartus kui ka teistesse Eesti piirkondadesse. Ekskursioone on võimalik tellida eesti ja inglise keeles. 

Eesti vekslite kasutamine võimaldab ostjale 10% soodustust ning samaaegselt suurendab liikmetevahelist kaubandust. Veksleid on võimalik soetada Tartu Hoiu-laenuühistu kontoritest ning edasimüüjatelt. Täiendavat informatsiooni vekslite ning vekslite kasutamise võimaluste kohta saab SIIT.

P.S. Saabunud on maasikahooaeg. Vekslite eest on maasikaid (koos kohaletoomisega) osta Ruth Pärlini (516 7709) ja Meeli-Loidi Lääne (5593 6091) käest.

Suviste ühistegevussoovidega

Tartu Hoiu-laenuühistu juhatus

+372 740 7134