Veksliringlus laienes ka aprillis
Uuendatud 04 mai 2012

Tartu Hoiu-laenuühistu veksliringluse laienemine on viimaste kuude eeskujul saanud jätku ning mai alguses oli vekslitega võimalik tasuda juba 20 ettevõtja juures.

Uute vekslipartnerite lisandumisega kaasnes ka vekslite kasutuspiirkonna laienemine, sest Tartule ja Tallinnale lisaks asuvad vekslipartnerid veel Otepääl ning Pärnus. Ühistu liikmetest ettevõtjad, kes pole veel vekslipartnerlusega liitunud on palutud juhatusega ühendust võtma ning liituma, sest koostööst on võimalik kõigil ainult võita!

Eesti veksleid aktsepteerivate kaupmeeste hulgas on nüüdsest Eurokaev OÜ, kes tegeleb üle Eesti puur- ja salvkaevude rajamise, puhastamise ja hooldamisega.

Vekslitega on võimalik tasuda veel Tallinnas Nõmme keskuses asuvas pubis Von Glehn, mis on esimene toitlustusasutus Tallinnas, kes on vekslid kasutusele võtnud.

Teiseks aprillis liitunud söögikohaks on Otepää südalinnas asuv Merano Pizzabaar, kus pakutakse laia valikut pitsasid.

Pärnu piirkonnas on esimeseks veksliringlusega liitujaks Klaarit Büroo OÜ, kellelt ettevõtetel on võimalik saada raamatupidamisteenust.

Tartu piirkonnas on vekslitega võimalik tasuda maasikate eest, mida müüb ning toimetab kohale Tartu Hoiu-laenuühistu liige Ruth Pärlin.

Eesti vekslite kasutamine võimaldab ostjale 10% soodustust ning samaaegselt suurendab liikmetevahelist kaubandust. Veksleid on võimalik soetada Tartu Hoiu-laenuühistu kontoritest ning edasimüüjatelt.

Täiendavat informatsiooni vekslite ning vekslite kasutamise võimaluste kohta saab siit.

+372 740 7134