Vekslipartnerite arv on taas suurenenud
Uuendatud 10 aprill 2012

Tartu Hoiu-laenuühistu liikmeskonna suurenemisele lisaks on laienenud ka Eesti veksleid aktsepteerivate ettevõtjate ring. Aprilli alguses oli vekslitega võimalik tasuda 15 ettevõtja juures ning lähiajal on see arv veelgi suurenemas. 

Ühistu liikmetest ettevõtjad, kes pole veel vekslipartnerlusega liitunud on palutud juhatusega ühendust võtma ning liituma - kaotada pole midagi, võita on aga kaasliikmete toetus ja usaldus!

Eesti veksleid aktsepteerivate kaupmeeste hulgas on nüüdsest Anneli Tiisk, kes pakub oma klientidele Tartu Turuhoones värskeid köögivilju, mahlatooteid, kala ning erinevaid suitsetatud tooteid.

Tallinnas saab vekslitega tasuda aga taksoteenuse eest, mille pakkujaks on ühistu liige Lembit-Raivo Sepp (tel. 58127486), kellelt on võimalik ka Eesti veksleid osta. 

Veksliringlusega liitunud esimeseks perioodikaväljaandeks on Terviseleht, mille puhul on tegemist nädalalehega, mis käsitleb oma väljaannetes peamiselt tervisega seotud teemasid. 

Vekslite eest saab ühistu liikmelt soetada ka majapidamises vajaminevaid tööriistu - nii tavakasutajale kui ka profikasutajale mõeldud tööriistu müüb Qvalda International OÜ

Eesti vekslite kasutamine võimaldab ostjale 10% soodustust ning samaaegselt suurendab liikmetevahelist kaubandust. Veksleid on võimalik soetada Tartu Hoiu-laenuühistu kontoritest ning edasimüüjatelt.

Täiendavat informatsiooni vekslite ning vekslite kasutamise võimaluste kohta saab siit.

+372 740 7134