Tartu Hoiu-laenuühistu juhatuse esimehe pöördumine
Uuendatud 17 veebruar 2011

Tervist, lugupeetavad Tartu Hoiu-laenuühistu praegused ja tulevased liikmed!

Ühistegevuse eesmärk on koondada kokku ühistöös osalejate jõuvarud ning suunata need ühise eesmärgi saavutamiseks, et rohkendada kõikide ühistöösse panustanud liikmete heaolu. Tartu Hoiu-laenuühistu juhatus tänab igat meie ühise pere liiget, kes selle teostumiseks on oma ausa panuse andnud.

Selleks, et suurendada liikmete heaolu, soovib Tartu Hoiu-laenuühistu edendada järjest jõulisemalt kahte suunda:

  1. tihendada koostööd oma liikmetega;
  2. tihendada liikmete omavahelist koostööd.

Esimese sammuna on Tartu Hoiu-laenuühistu loonud koduleheküljele kanali, kus avaldatakse liikme soovil informatsioon tema nime, tegevusvaldkonna ning muu asjakohase teabega, et lihtsustada liikmetevaheliste majanduskontaktide tekkimist. Võimalusel ostkem oma kaubad ja teenused Tartu Hoiu-laenuühistu kaasliikmete käest - nii kasvame koos!

Teise sammuna soovime teavitada, et Tartu Hoiu-laenuühistu omab tütarettevõtjat Lõuna Kindlustusmaakler, mis vahendab Eesti kindlustusseltside kõiki põhilisi kindlustustooteid. Ühistegevus tähendab rahavoogude suunamist ühiseks hüvanguks. Seega, kindlustusvajaduse olemasolul on mõistlik leida võimalus kindlustada Lõuna Kindlustusmaakleri vahendusel. Tartu Hoiu-laenuühistu omanikena toetame seeläbi ise-ennast!

Kindlustust on võimalik osta e-büroo vahendusel aadressil www.lkm.ee

Nõustamiseks ning personaalseks teenindamiseks on aga soovitav pöörduda otse meie kindlustusspetsialistide poole, kelle kontaktid leiate samalt koduleheküljelt.

Soovin meile kõigile rohket loovat jõudu!


Andro Roos

Tartu Hoiu-laenuühistu

Juhatuse esimees

+372 740 7134