Looduspere – pere ja loodus üheskoos!
Uuendatud 02 detsember 2017

Kes poleks kuulnud Loodusperest – Eesti tuntuimast ökotooteid pakkuvast kauplusest? Looduspere OÜ asutasid Pille-Riin ja Selim Özmen 2002. aastal perefirmana. Perefirmast on nüüdseks kasvanud 29 töötajaga ettevõte.

Algusaastatest alates on meeskonnas tähistatud 4 pulma ja 10 beebi sündi. Looduspere missiooniks  on võimaldada klientidel elada loodusega käsi-käes. Kaupluste tootevalik on mitmekesine. Müügil on toidu- ja tervisekaubad sh vitamiinid, looduskosmeetika, puhastusvahendid, kodutarbed (tatrapadjad, eeterlikud õlid, viirukid, küünlad jpm), kunsti- ja koolitarbed, beebikaubad, lasteriided, täiskasvanute riided, mänguasjad.

Looduspere mõtleb pere ja kodu kui terviku peale pakkudes kaupa, mis aitab kaasa harmoonilise pereelu loomisele. Looduspere pood on kingiparadiis päkapikkude ja jõuluvana jaoks – siit leiab nutikaid-nupukaid asju, mida mujalt ei saa.

„Jõulude eel on alati väga populaarne kaubaartikkel villa-siidi segust soe pesu nii beebidele, lastele, naistele kui ka meestele. Heaks kingiideeks on ka soolaküünlad – need sobivad igasse kodusse ja aitavad üle elektriseeritud õhku veidi maandada ja harmoonilisemaks muuta,“ ütleb Looduspere kaupluse omanik Pille-Riin Özmen.

Kingikotti sobivad ka jõuluteed erinevatest Eesti maakondadest. Kingid pakitakse soovi korral Tallinna koduta inimeste meisterdatud taaskasutatud materjalist kinkekotti. Looduspere on enamiku oma kaubavaliku maaletooja ning tegeleb nii jae- kui hulgimüügiga. Kliendil on võimalik saada ostetava kauba kohta põhjalikku infot.

Lisaks erinevatest Euroopa riikidest pärit kaupadele on müügil ka Eesti tooteid. Müügilettidele jõuavad ainult parimad tooted – kõik uued tooted testitakse kõigepealt ise enda peal läbi. Palju vajalikke nippe leiate Looduspere blogist www.looduspere.ee/blogi/

Näiteks saate lugeda sellest, kuidas sipelgapuu koor kaitseb viirushaiguste eest, mida teha unetuse korral, milline nõudepesuvahend valida, kuidas hooldada villaseid riideid, milliseid küünlaid põletada ning mida peaks teadma looduskosmeetikat kasutama hakates.

Tartu Hoiu-laenuühistuga liitus Looduspere põhimõtte pärast – ollakse veendunud selles, et maailma parandamine on võimalik vaid üheskoos tegutsedes.

Kui soovite oma kallimatele tervislikku, erilist ning meeldejäävat kingitust, minge külastage Looduspere poode. Kauplused asuvad Tallinnas Viru Keskuses, Pirita Selveris ja Peetri Selveris ning Tartus Lõunakeskuses ja Kvartalis. 24h ööpäevas on avatud e-pood www.looduspere.ee

Triin Pisuke-Roos, Ühistu liige

Sisestage summa ja saage teada kui palju teenite intressi!
Intressimäär %

Teie teenite:
Kuus: 0
Aastas: 0

Võrdluseks: kommertspankade keskmine intressimäär:
Teie tulu kuus: 0 / aastas: 0

Ava hoiukonto
+372 740 7134