Kildu ratsakeskuses on tore!
Uuendatud 12 juuni 2018

Suvi on ideaalne aeg mööda Eestit ringi sõitmiseks ning uute paikade avastamiseks. Üks põnev koht, kuhu tasub sattuda on Kildu ratsakeskus-külalistemaja Viljandimaal, looduskaunis paigas Soomaa serval.

Külalistemaja asub Viljandist 18 km ja Suure-Jaanist 6 km kaugusel. Külalistemaja on ümber ehitatud vanast koolimajast ja uue hoonena on rajatud eraldi ratsakeskus. Ratsakeskuse tegevuseks on hobusekasvatus, ratsasport, ratsutamise ning vankri- ja talvel saanisõidu võimaluse pakkumine, hobustele bokside rentimine, ratsaspordivõistluste korraldamine jms. Kildu ratsakeskuses elab 13 hobust.

Külalistemaja pakub oma hubases keskkonnas seminaride ja koolituste, sünnipäevade, pulmade, kokkutulekute, firmapidude, suvepäevade, peiede korraldamise võimalust. Kõike seda pakutakse koos toitlustusega. Menüü valik on väga rikkalik, soovi korral on võimalik toidud ka oma peopaika tellida. Kildu ratsakeskuse-külalistemaja tegevusi juhivad kaks noort meest – Priit Toobal ja Mihkel Raudsepp.

Tegevust alustati küll alles 2017. aasta kevadsuvel, kuid tegutsemine läks lahti täie hooga ning tehtud on palju. Regulaarselt toimuvad kohtumisõhtud tuntud inimestega, tantsuõhtud, „Peakokaga kokkama“ üritustesari. Rahvakalendri tähtpäevasid peetakse Kildul alati omamoodi meeles ning külalised on oodatud osa saama meeldejäävatest sündmustest.

Visioon on meestel olemas. Lähiajal on plaanis avada 57 kohaline külalistemaja (15 tuba erineva suurusega) ja saunakompleks ca 20 inimesele. Ehitamisel on ka kämpingud. 2018. aasta juunikuu seisuga saab Kildul ööbida telkides. Kildu ratsakeskus-külalistemaja on heaks paigaks, kus pidada laste sünnipäevasid ning kuhu tulla oma klassiga ekskursioonile.

Täpsem info kodulehelt: www.kildu.ee

Triin Pisuke-Roos, Tartu HLÜ liige

Sisestage summa ja saage teada kui palju teenite intressi!
Intressimäär %

Teie teenite:
Kuus: 0
Aastas: 0

Võrdluseks: kommertspankade keskmine intressimäär:
Teie tulu kuus: 0 / aastas: 0

Ava hoiukonto
+372 740 7134