Hr Rüütli tervitus suvepäevalistele
Uuendatud 25 august 2018

Austatud suvepäevalised!

Tänan Tartu Hoiu-laenuühistut kutse eest osaleda siin suvepäeval. Olles koos teiega ühise Ühistu liige, on mul au tervitada kõiki kohalolijaid.

Hea meel on märgata Tartu Hoiu-laenuühistu stabiilset arengut, head perspektiivitunnetust ja hetkeolukordade tajumist. Olgu siin üheks näiteks raskustest hoolimata ka suundumus Eesti mõistes uudsele energiatootmisviisile, mille esimest näidist - tuulik Aadut - me täna näemegi.

Olen ka oma varasemates pöördumistes väljendanud vankumatut toetust ühistulistele liikumistele ja Tartu Hoiu-laenuühistu on kindlasti üks tunnustusväärsemaid.

20. augustil täitus 27. aastat meie taasiseseisvumisest, tänu millele on saanud ka võimalikuks ühistulised liikumised vormis nagu me neid täna näeme. Kasutagem siis neid võimalusi oskuslikult ja energiliselt, sest koos oleme tugevad!

Soovin suvepäevalistele jätkuvat ühtekuuluvustunnet, vastastikku hoolivust ja abivalmidust ning sellele päevale samuti olulist – ilusat päikeselist ilma. Ja isegi kui päike sellel päeval pilve tagant välja ei tule, olgu päike meie kõigi südames, kes me tänasel päeval siia kogunenud oleme.

Lugupidamisega

Arnold Rüütel

Sisestage summa ja saage teada kui palju teenite intressi!
Intressimäär %

Teie teenite:
Kuus: 0
Aastas: 0

Võrdluseks: kommertspankade keskmine intressimäär:
Teie tulu kuus: 0 / aastas: 0

Ava hoiukonto
+372 740 7134