Tere, olen Julia Borissenko
Uuendatud 22 september 2018

Iga kord, kui ma sõitsin mööda tuulegeneraatoreist ja nägin läbi hommikuse udu nende aeglaselt pöörlevaid tiivikuid, ärkas minus unistus olla ka ise tegev selles kõrgtehnoloogilises ettevõtmises, mis peale otsese kasu toomise kaitseb ka meie keskkonda ning parandab inimeste elukvaliteeti.

Möödunud suvi tõigi minu ellu suured muudatused. Juunis sai minust Tartu HLÜ Narva esinduse juhataja. Minu karjäärile tähendab see uut huvitavat väljakutset, tänu millele saan areneda ka erialaliselt. Olen lõpetanud Majanduse ja Juhtimise Instituudi „ECOMEN“ majandusteaduskonna ning Peterburi Riikliku Inseneri- ja Majandusülikooli („ИНЖЭКОН“) juhtimisteaduskonna, hiljem töötanud raamatupidajana mitmetes Eesti ettevõtetes.

Ja nüüd olen ma uusimaid tehnoloogiaid arendava Tartu HLÜ koosseisus ning saan aidata muuta elu meie riigis paremaks, toetada ettevõtjaid, kellele suurpangad on pööranud selja. Aitan tagada inimestele stabiilse sissetuleku, mis on meie kiirestimuutuval ajal eriti oluline.

Olen selle üle sisimas uhke, minu jaoks on see suur au. Suheldes Ida-Virumaa elanikega olen märganud, et siinkandis ei teata meie Ühistut kuigi hästi, kuid samas hoiustavad inimesed meelsasti ning on koostööaltid.

Seega, Ühistut on vaja, kuid informatsiooni selle kohta, kuidas hoiustada ning kuidas nende raha kasvamiseks töötab, on veel vähevõitu. Ei teata täpselt meie arengusuundi ja meie usaldusväärsuse tagatisi. Siit nähtub, et minu kui Tartu HLÜ Narva esinduse juhataja esmane ülesanne on leida tee, kuidas Narva ja kogu Ida-Virumaa elanikud saaksid rohkem teada meie Ühistust, hakkaksid Ühistut usaldama ning ühistuliikmete arv oleks tõusuteel.

Loomulikult annan ma head nõu kõigile, kes soovivad investeerida oma raha, et see tagaks neile kindlustatud sissetuleku ning pakkuda individuaalset finantsteenuste programmi.

Julia Borissenko

Tartu HLÜ Narva kontori juhataja

Sisestage summa ja saage teada kui palju teenite intressi!
Intressimäär %

Teie teenite:
Kuus: 0
Aastas: 0

Võrdluseks: kommertspankade keskmine intressimäär:
Teie tulu kuus: 0 / aastas: 0

Ava hoiukonto
+372 740 7134