Austatud Ühistukaaslastele
Uuendatud 21 märts 2019

Eesti on meie, eestimaalaste, kodumaa. Üks ja ainumas. See on lapike maakeral, kus peaksime tundma end kindlalt ja julgelt. Ei ole oluline, kes on meie sõbrad või vaenlased – täna vastutame Eesti rahvana oma laste ees, et ka neil oleks oma ajalooline kodumaa. Ja ka nende lastel ja nii igavesti.

Iga väikerahvuse esindaja peab olema oma hingelt natsionalist. Kaitsma oma sünnimaad, keelt ja kultuuri. Mina, Harry Raudvere, olen oma kodumaa patrioot. Ma ei saa leppida sellega, et meie vabadusi piiratakse ja meie riiklikku iseseisvust ohustatakse.

Iseolemise ja iseotsustamise eest tuleb võidelda. Ja selleks, et seista oma ideaalide ja väärtuste eest, kõikide eestimaalaste eest, kandideerin ma Euroopa parlamenti, et kuulutada kõigile – Eestimaa oli, on ja jääb kestma ka tulevikus.

Usun ja loodan, et austatud ühistukaaslased mõistavad selle käigu vajalikkust. Tuleb ju suur hulk meie igapäevaelu mõjutavaid käske-keelde-norme just Brüsselist ja kui me ei taha neisse uppuda, peab Brüsselis olema inimene, kes ütleks: „Stopp! See meile Eesti Vabariigis ei sobi ja me lükkame selle tagasi! Me valime teise võimaluse, mis meile rohkem sobib.“

Meie Ühistu on loodud selleks, et elada üle kõik majandusvapustused, mis meid eales tabada võivad. Selleks, et meie praegustel ja tulevastel põlvedel oleks, millele toetuda oma ühiskondlikus edus ja üldises kasus, et kaitsta sellega oma sisemist ja välist rahu.

See on minu usutunnistus, millele ma loodan austatud ühistukaaslaste üksmeelset toetust. Ikka meie kõigi edu nimel!

Harry Raudvere

Tartu Hoiu-laenuühistu nõukogu liige

+372 740 7134