Tere tulemast Jõhvi esindusse!
Uuendatud 05 detsember 2019

Novembrikuus vahetus Tartu HLÜ Jõhvi esinduse juhataja. Sellele vastutusrikkale kohale nimetati Ralf Burk.

Hr. Burk on hinnatud tööinimene kui ka ühiskondlikult aktiivne kogukonna liige. Ta kuulub Ontika Jahiseltsi, tegutseb Kirderanniku Koostöökogus, laulab Kirderanniku kooris ja meeskooris „Kaevur“.

Ralf Burk iseloomustab oma tööalast kujunemist ise nii: „Elu ise on suunanud erinevaid teadmisi omandama, kuna olen elust huvituv inimene, siis selleks, et midagi hästi teha, ongi vaja pidevalt õppida. Arendada ennast, pereliikmeid, sõpru, kolleege ja kamraade, et me kõik ühiselt oleksime edukad.

Erialalt olen tehnik-mehaanik, töötasin Voka EPT-s lukksepast tehnilise teeninduse vaneminsenerini. Nõukogude sõjaväes omandasin ehitusmehe töökogemused, mida läks vaja Jõhvi KEK-is töötamisel osakonna juhatajast juhatuse liikmeni. Hiljem, kui asusin juhtima ERGO Kindlustuse Ida-Virumaa osakonda osutusid teadmised mehhaniseerimisest, ehitusest ja juhtimisest vajalikuks. Pärast 15 aastast töötamist ERGOs jätkasin kindlustustööd kindlustusmaaklerina ning seejärel Jõhvi Sotsiaalmaja direktori ametikohal.

Kõik nimetatud töökogemused ja omandatud elukogemus on hädavajalikud, et asuda Tartu HLÜ Jõhvi esinduse juhatajaks ning süvendada ja laiendada ühistegevust Ida-Virumaal. Ja mitte ainult – võtan endale ülesandeks koolitada Jõhvis välja noorem põlvkond ühistegevuse eestvedajaid!“

Soovime Hr. Ralf Burkile, Tartu HLÜ liikmele ja meie kamraadile, edu Jõhvi esinduse juhtimisel ja arendamisel, liikmetega suhtlemisel ja loomulikult õnne isiklikus elus ja tööalaselt.

Tartu HLÜ juhatus

Sisestage summa ja saage teada kui palju teenite intressi!
Intressimäär %

Teie teenite:
Kuus: 0
Aastas: 0

Võrdluseks: kommertspankade keskmine intressimäär:
Teie tulu kuus: 0 / aastas: 0

Ava hoiukonto
+372 740 7134