Ehitame kodusid üle Eesti
Uuendatud 12 juuni 2020

Pole palju aega möödas sellest, kui valmis ühistulise elamuehituse esimene vili – 2018. aastal kerkis Tartus aadressil Paju 11 Eesti Ühistumajad OÜ ehitatud esimene elamu. 

Tänaseks on ühistegevus kinnitanud kanda üle Eestimaa ja on tuua arvukaid näiteid Eesti Ühistumajade valminud objektidest, mis asuvad erinevates kodumaa paikades. Tartusse, Elvasse, Kastre valda, Sauele ja Kosele on ehitatud ja ehitamisel mitmed kodud meie kaasmaalastele.

Oleme kasvanud ja kasvatanud seda ettevõtmist üle mitmete takistuste, tõkete ja raskuste. Praegu on eriti oluline, et iga ametnik teeks kõik endast oleneva, et bürokraatia teki all ei lämmatataks initsiatiivileeki ja ettevõtlust. Et ametnikel see meeles püsiks, tuletame seda neile ühiselt Eesti Ühistegevuse Liiduga järjepidevalt meelde.

Sellest, et me võidukad oleme, kõnelevad nii meie valminud objektid kui ka ette võetud tulevikus valmivad tööd – kodud eestlastele. Meie läheme jõudsalt edasi igal juhul ja seda rongi ei peata miski. Töö kiidab tegijat ja töö meil otsa ei saa. Tallinna läheduses asuvas ajaloolises mõisavallas Ääsmäel aadressil Aasamäe tn 7 ja 9 otsivad omanikku avarad ja hubased ridaelamuboksid. Üksikud on veel saadaval!

Peremehi ja perenaisi ootavad ka kodud aadressidel Vooru tee 1 Kastre vallas Tartumaal, majad Kuusalu vallas asuval Pärtli teel ning Saue linnas Viirpuu põik 1. Lootust on, et leiate oma unistuste kodu meie abiga.

On käimas eeltöö, et saaksid valmida järgmised kodud Ääsmäel, Kosel, Kuusalu vallas, Luunja vallas, Kastre vallas, Tartus ja Elvas. Tartus on näiteks valmimas kaheksa boksiga ridaelamu aadressil Soinaste 47.

Luunja vallas Põvvatu külas aadressil Tamme tee 9 ja 11 valmivad kaheteist boksiga ridaelamud. Tulge valige endale meelepärane!

Info:

Gregor Raudvere,

Eesti Ühistumajad eestvõitleja

+372 740 7134