Objektiivi saatesari „Välgatused“ keskendub olulistele ühiskondlikele teemadele
Uuendatud 16 märts 2021

Sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks uudiste- ja arvamusportaali Objektiiv vestlussaates „Välgatused“ käsitletakse järjepidevalt Eesti inimesi ja nende argielu puudutavaid teemasid. ajastamist on leidnud ka Tartu Hoiu-laenuühistu tegemised ning juhatuse liikmete seisukohad majandus-, rahandus-, ettevõtlus- ja poliitikaküsimustes.

Portaali Objektiiv tegevus lähtub püüdlusest kajastada ühiskonnas toimuvat ausalt ja omakasupüüdmatult ning meie kultuuri alusväärtusi austavalt, juhindudes konservatiivsetest, traditsioonilistest väärtustest ning eesmärgist teenida oma maad ja rahvast. Samadest paleustest lähtub ka saatesari „Välgatused“, soovides ära kuulata erinevate valdkondade ekspertide seisukohad, üritades vestluse kaudu jõuda oluliste teemade tuumani ning läheneda seekaudu tõele.

Senistes saadetes on olnud juttu relvadest ja relvakultuurist, 5G võrgu rajamisega kaasnevatest võimalustest ja ohtudest, elu hoidmise olulisusest ja ühiskonda laastavatest abortidest. Juttu on olnud rahast, selle olemusest ja finantsteenuste ülesehitusest, samuti Tartu Hoiu-laenuühistu tegemistest, loodavast põliseestlaste Rahvaerakonnast ja paljust muust. Saatejuht on Indrek Petersoo.

Saatekülalistena on üles astunud Einar Lillo, Liis Ellert, Agnes Pulk, Hannes Veskimäe, Maria Madise, Andro Roos, Margus Kurm, Harry Raudvere, Eeva Holm, Märt Riiner ja Eve Pärnaste. Seni on kõige rohkem vaatamisi ja vastukaja kogunud saade, kus endine juhtiv riigiprokurör Margus Kurm räägib põhjalikult reisiparvlaev Estonia hukust ja õnnetuse uurimise tagamaadest.

Hea Ühistulehe lugeja! Kui Sul on soovitusi saates käsitletavate teemade ja saatekülaliste osas, siis anna sellest julgesti teada, kirjutades e-kiri aadressile indrek.petersoo@saptk.ee

Indrek Petersoo

„Välgatused“ saatejuht

+372 740 7134