Arvelduskonto Tartu Hoiu-laenuühistu liikmetele
Uuendatud 08 juuni 2021

Hea Tartu Hoiu-laenuühistu liige,

 

Meil on hea meel tutvustada Tartu HLÜ uut teenust – Arveldused. Meie soov on luua Ühistu liikmetele parimaid lahendusi, mis toetaksid liikmeid nende igapäevases elus.

Arvelduskonto annab liikmele võimaluse sooritada makseid, kanda kontole raha, jälgida kontojääki ja infot konto kohta läbi elektrooniliste kanalite ja Tartu HLÜ esindustes. Ühisarveldused AS võimaldab sooritada euromakseid pankade vahel, ühistusiseseid makseid, püsikorraldusi ja määratud makseid. Pankadevaheline arveldus toimub igal arvelduspäeval 6:30 – 16:45. Ühistusisene makse jõuab saaja kontole üldjuhul kohe.

 

Arvelduskonto avamine

  • Teil on võimalik avada arvelduskonto, kui olete vähemalt 18-aastane.
  • Esimese arvelduskonto tegemiseks palume tulla meie esindusse (Tartu, Tallinn, Narva, Jõhvi) ja kaasa võtta isikut tõendav dokument (Eesti või välisriigi pass, isikutunnistus, elamisloakaart või juhiluba) või esitada avaldus interneti teel. Interneti teel digiallkirjastatud avalduse puhul, millel ei ole tehtud isikutuvastust, on maksimaalne kuu- ja päevalimiit 15 000 eurot. Suuremate limiitide määramiseks tuleb tulla lähimasse esindusse ning esitada isikut tõendav dokument. Elektrooniliselt tehtud makseteenuste ja e-teeninduse kasutamise avalduse palume digitaalselt allkirjastada ja juurde saata isikut tõendava dokumendi koopia. Dokumendid palume saata aadressile arveldused@yhistupank.ee.
  • Konto avamise otsus tehakse võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul möödumisel kõikide nõutud dokumentide esitamisest. Teatame teile otsusest e-kirja teel.
  • Arvelduskonto saab avada nulljäägiga.
  • Arvelduskonto saab avada ÜAAS-i poolt lubatud valuutades.
  • Uusi arvelduskontosid saab edaspidi avada internetipangas.

Enne konto avamist palume tutvuda Ühisarveldused AS makseteenuse osutamise tingimustega, teenustasudega ja e-teeninduse kasutustingimustega, mis on leitavad Tartu HLÜ kodulehel.

Küsimuste korral kirjutada arveldused@yhistupank.ee.

 

Lugupidamisega

Tartu HLÜ juhatuse liikmed

Andro Roos, Märt Riiner, Liina Nulk

 

+372 740 7134