Tartu HLÜ kaudu saab teha igapäevaseid arveldusi
Uuendatud 06 oktoober 2021

Meil on hea meel tutvustada Tartu HLÜ uut teenust – arveldused. Meie soov on luua Ühistu liikmetele parimaid lahendusi, mis toetaksid liikmeid nende igapäevases elus. Arvelduskonto annab liikmele võimaluse sooritada makseid, kanda kontole raha, jälgida kontojääki ja infot konto kohta läbi elektrooniliste kanalite ja Tartu HLÜ esindustes. 

Ühisarveldused AS võimaldab sooritada euromakseid pankade vahel, ühistusiseseid makseid, püsikorraldusi ja määratud makseid. Pankadevaheline arveldus toimub igal arvelduspäeval 6:30 – 16:45. Ühistusisene makse jõuab saaja kontole üldjuhul kohe. Arvelduskonto avamine on tasuta, kuutasud puuduvad.

Ühistusisese arvelduse hind on 0,04€ ja riigisisese makse hind 0,08€ ühe makse kohta. Arvelduskonto tegemiseks palume tulla meie esindusse Tartus, Tallinnas, Narvas või Jõhvis ja kaasa võtta isikut tõendav dokument. Kui see pole võimalik, saame arveldusarve avada ka interneti teel digiallkirjastatud avalduse alusel, kuid sellisel juhul on maksimaalne konto kuu- ja päevalimiit 15 000€. Kui aga teha HLÜ esindustes isikutuvastus, on võimalik edaspidi taotleda liikmele meelepäraseid ja sobivaid päeva- ja kuulimiite.

Enne konto avamist palume tutvuda Ühisarveldused AS makseteenuse osutamise tingimustega, teenustasudega ja e-teeninduse kasutustingimustega, mis on leitavad Tartu HLÜ kodulehelt.

Küsimuste korral palume kirjutada arveldused@yhistupank.ee

Ly Michelson

Tartu HLÜ hoiuste ja arvelduste korraldaja

+372 740 7134