Ka kaardimaksed ja sularahaautomatide võrgustik on tulemas
Uuendatud 06 oktoober 2021

Hea meel on tõdeda, et Ühistu ja ühistukaaslaste ammune unistus oma pangast on sisuliselt teostunud. Hoiuste ja laenude kõrval saab alates 2021. aasta suvest Tartu HLÜ (täpsemalt Tartu HLÜ tütarettevõtja Ühisarveldused AS) vahendusel teostada igapäevaseid arveldusi ja püsimaksekorraldusi. Nagu Ly Michelson kirjutas – makseid saab teha nii Tartu HLÜ esindustes kui loomulikult arvuti või telefoni vahendusel Tartu HLÜ iseteeninduskeskkonnas, mille lingi leiate Tartu HLÜ koduleheküljelt: www.tartuhly.ee

Kuid see pole veel kõik! Siia ei saa pidama jääda. Ühisarveldused AS allkirjastas lepingu kaardimaksete ja sularahaautomaadivõrgustiku väljaarendamiseks ja töö selle saavutamiseks käib. Raporteerime ühistukaaslastele kohe, kui asi valmis ja töötab! Lõpptulemusena peame saavutama lähemas tulevikus selle, et Tartu HLÜ ühistukaaslaste käsutuses on Eesti kõige laiem sularahaautomaatide võrgustik, mugavad kaardi- ja mobiilmaksed ning seda kõike kõige soodsamatel tingimustel.

Kuid ka see pole veel kõik! Ka Eesti vekslid läbivad uuenduskuuri ja läbi Tartu HLÜ elektroonilise iseteeninduskanali muutuvad vekslid paberkuju kõrval ka elektroonilisteks. Suure tõenäosusega tagame ringluses olevad vekslid kullaga. Kuidas täpsemalt, seda näitab lähem tulevik, ent usume, et on õige hetk siduda meie Ühistu lahti kõikuvast europaadist ja võtta meie vääringu aluseks kuld.

Nagu ikka – ootame kõiki ühistukaaslasi kaasa lööma nii nõu kui jõuga!

Märt Riiner

Tartu HLÜ juhatuse liige

+372 740 7134