Ehitame Eestit Türi vallas
Uuendatud 03 oktoober 2021

Minu moto on: „Igaüks suudab midagi - ükski ei suuda kõike, kuid ühiselt loome parema Eesti”. 

Kui olin koolilaps, unistasin tuulest elektri tootmisest. Püüdsin selleks kasutada auto generaatorit. Nüüd olen üks paljudest Tartu Hoiu-laenuühistu liikmest, kellega koos oleme loonud 10 MW võimsusega tuuleenergia pargi. Selle suure unistuse täitumiseks kulus mitu aastakümmet. Aga nüüd on see tehtud!

Täna unistan sellest, kuidas ühiselt rajada energiaparke Türi vallas ja mujal Eestis. Unistan ka sellest, et Türile võiks tulla alustuseks üks korralik Eesti Ühistumaja projekt. Soovin leida ja ühendada mõttekaaslasi, et ka väiksema panuse tegijad saaksid olla osalised uue ja parema Eesti loomisel, alustuseks siinsamas Türi vallas.

Argielus olen ettevõtja, ühistegevuse entusiast, väikeinvestor. Hindan kõrgelt ausust, õiglust ja õigust, usun Jumalasse, kes aitab kui tarkusest, jõust jääb vajaka. Ühiselt tegutsedes, teadmisi, oskusi ja vahendeid koondades saame luua uusi väärtusi ja ehitada kõike vajalikku – meile ja lastele parema tuleviku.

Ühisel meelel ja keelel olijaile on kõik võimalik, sõbralikult teine-teist austades koos töötades loome sõbraliku ja positiivse valla. Vallas olen seisnud ja seisan ausa, läbipaistva, avatud juhtimise eest.

Urmas Heinsar

Kandidaat nr 207 Türi vallas, Tartu HLÜ volikogu liige

+372 740 7134