Energiahoius

Mis on Energiahoius?

Tartu Hoiu-laenuühistu Energiahoius on sihtotstarbeline hoius, mille vahenditega arendatakse välja ja hoitakse töös liikmetele kuuluvat energiatootmist Eesti Ühistuenergia OÜ-s (Tartu Hoiu-laenuühistu tütarettevõte).

Eesti Ühistuenergia käivitab, korraldab ning hoiab töös ühistulist sõltumatut energiatootmist taastuvallikatest - tuul, vesi, päike, hakkepuit jne.

Energiahoius tagab hoiustajale enne ühistulise elektrienergia tootmise algust fikseeritud aastaintressi 5,5%*. Pärast ühistulise energiatootmise käivitumist lisandub intressile dividendimakse vastavalt Eesti Ühistuenergia OÜ tegevustulemile.  

Energiahoiuse saavad avada kõik Tartu Hoiu-laenuühistu liikmed.

* Märkus: Kuna riik maksustab hoiu-laenuühistuis peetavate eraisikute hoiuste intressi tulumaksuga, siis on Tartu Hoiu-laenuühistu intresside väljamaksmisel kohustatud selle riigile üleandmiseks kinni pidama ning hoiustaja nimel üle kandma riigi Maksu- ja Tolliametile.

Hetkeseis

Valmis on ehitatud Purtse tuulikupargi teed ja platsid, ülekandeliinid Purtse tuulikupargist Lagevälja alajaama, Lagevälja alajaam ja ühendus Eleringi Püssi alajaamaga. Olemas on kõik load 5 elektrituuliku püstitamiseks. Esimene elektrituulik Aadu on püstitatud. Hetkel käib Aadu sünkroniseerimine Eleringi üldvõrku, et saaks alustada elektrtootmist lähema kuu jooksul. 

Tutvu: Eesti Ühistuenergia 2016. a majandusaasta aruanne (.pdf)

   

              

Hoiuse avamine

Hoiuse avamiseks tuleb pöörduda meie kontorisse: Tartus, aadressil  Raekoja plats 20, Tallinnas, aadressil Pärnu mnt 326 või Narvas, aadressil Tallinna mnt 14.

Täida avaldus ja astu Ühistu liikmeks!

Täida hoiuseavaldus elektrooniliselt!

NB! Interneti teel sõlmitavad lepingud:
Kui soovite esmakordselt kasutada Tartu Hoiu-laenuühistu teenuseid interneti teel (online teenused) peate isikusamasuse tuvastamiseks tulema Tartu Hoiu-laenuühistu kontorisse Tartus (Raekoja plats 20), Tallinnas (Pärnu mnt 326) või Narvas (Tallinna mnt 14).

Sisestage summa ja saage teada kui palju teenite intressi!
Intressimäär %

Teie teenite:
Kuus: 0
Aastas: 0

Võrdluseks: kommertspankade keskmine intressimäär:
Teie tulu kuus: 0 / aastas: 0

Ava hoiukonto
Tel. 7 407 134